Tanie gadżety

Co mają wspólnego ze sobą: impreza w plenerze, zimowe szaleństwo na stoku lub wizyta w spa? Podróż służbowa, event w korporacji, weekend ze znajomymi? Wszędzie otaczają nas przedmioty z logo firm. Balony z nadrukiem, kubek, smycz, długopisy reklamowe czy breloki to standard. Jest ich mnóstwo, służą prostemu przekazowi z adresem Twojej firmy, numerem telefonu czy adresem www.

Kubek może mieć fantazyjny kształt, albo być feerią barw, którą każdy zapamięta. Brelok może być nie tylko praktyczny, ale ratować w każdej sytuacji – latarka, kompas, peleryna, otwieracz do butelek, odblask czy poziomica… Antystres przyda się w każdej korporacji, a kredki w przedszkolu. Aromatyczna kawa z filiżanki z logo umili poniedziałkowy poranek, a notes z nadrukiem nie pozwoli zapomnieć o żadnym spotkaniu. Klapki na plaży, okulary słoneczna na nosie, materac dmuchany to mus na lato – Twoje logo może być wszędzie.

Jest tyle okazji, żeby dać się zauważyć i zapamiętać. Wykorzystaj możliwości i zapoznaj się z ofertą na coś więcej niż zwykły długopis… Nawet on może być u nas niezwykły, pomóc wyróżnić Ci się w tłumie innych.